Informácie o produkte a zdroje

Popis produktu

Rozbaľte na zobrazenie popisu produktu

Zobraziť popis

Popis produktu


Použitie

Biatain Super sa môže použiť na liečbu celej škály secernujúcich rán, ako sú napríklad vredy predkolenia, dekubity, vredy na diabetickej nohe, popáleniny druhého stupňa, operačné rany a kožné odreniny. Biatain Super je vhodný na použitie v rámci kompresnej terapie.

Biatain Super je vysokoabsorpčný obväz s hydrokapilárnym účinkom, ktorý vytvára optimálne prostredie na vlhké hojenie rán v prípade secernujúcich rán.
 

Vhodný na masívne secernujúce rany.

Rýchla absorpcia, rozmiestnenie a záchyt exsudátu umožňujú plné využitie absorpčnej schopnosti s minimálnym rizikom macerácie a presakovania, a to aj v prípade masívne secernujúcich rán.
 

Optimálne prostredie na vlhké hojenie rán zabezpečuje rýchlejšie zhojenie.

Vložka s hydrokapilárnym účinkom rýchlo vertikálne absorbuje exsudát a horizontálne ho rozmiestni. Obväzy vytvárajú optimálne prostredie na vlhké hojenie rán zabezpečujúce rýchlejšie zhojenie.
 

Kompletný jednoducho použiteľný obväz

V porovnaní s inými vysokoabsorpčnými obväzmi je Biatain Super nákladovo efektívne riešenie bez nutnosti ďalších vrstiev prichádzajúcich do styku s ranou.
 

Spôsob účinku

Superabsorpčné častice absorbujú a zadržia vysoké množstvo exsudátu. Vlákna rozmiestnia exsudát po celej vložke, aby sa maximalizovala absorpcia. K vynikajúcim schopnostiam manažmentu exsudátu prispieva vysoká rýchlosť prenosu vlhkej pary.
 

Zloženie

Biatain Super, nelepivý sa skladá zo superabsorpčnej vložky s hydrokapilárnym účinkom s polopriepustnou hornou vrstvou chrániacou pred vodou a baktériami a z nelepivej vrstvy prichádzajúcej do styku s ranou.

 

Zatvoriť

Varianty produktu

Rozbaľte na zobrazenie všetkých variantov produktu

Zobraziť varianty produktu
Zatvoriť

Varianty produktu

Názov pomôcky Kód výrobku ŠUKL kód Počet jednotiek v balení
Biatain Super, nelepivý 10x10 cm 4630 A64962 10
Biatain Super, nelepivý 15x15 cm 4635 A64964 10
Biatain Super, nelepivý 20x20 cm 4639 A64965 10
Zatvoriť

Alternatívy a príslušenstvo

Biatain Super, samolepiaci hydrokapilárny obväz

Biatain Super, samolepiaci hydrokapilárny obväz

Biatain® Super – Vynikajúca absorpcia pre silno exsudujúce rany. Vhodný na masívne secernujúce rany. Optimálne prostredie na vlhké hojenie rán zabezpečuje rýchlejšie zhojenie. Kompletný jednoducho použiteľný obväz.
Zobraziť Biatain Super, samolepiaci hydrokapilárny obväz
Zobraziť plnú verziu