Informácie o produkte a zdroje

Popis produktu

Rozbaľte na zobrazenie popisu produktu

Zobraziť popis

Popis produktu

Použitie

Purilon gél sa môže použiť na nekrotické a chrastavé rany, napríklad na vredy predkolenia, dekubity, neinfikované vredy na diabetickej nohe a popáleniny 1. a 2. stupňa.
Gél sa môže používať v priebehu procesu hojenia, kedy bude vytvárať vlhké prostredie na hojenie. Purilon gél sa má používať v spojitosti so sekundárnym obväzom.

Purilon gél sa používa na rany, ktoré si vyžadujú efektívne a šetrné očistenie nekrotického tkaniva, čím sa pripraví cesta na rýchlejšie hojenie rán.
 

Unikátne spojenie hydratačných a absorpčných vlastností

Unikátne spojenie hydratačných a absorpčných vlastností podporuje prirodzené autolytické čistenie rany a vlhké hojenie rán.
 

Jednoduchá aplikácia a odstránenie

Aplikátor zabezpečuje riadenú, jednoduchú a aseptickú aplikáciu pomocou jednej ruky. Gél sa vzhľadom na vysokú súdržnosť dá ľahko odstrániť aj po absorpcii odpadu a exsudátu.
 

Minimalizuje riziko presakovania a macerácie

Viskózna štruktúra gélu zabezpečuje, že gél ostane na mieste. Gél zostane súdržný aj po absorpcii odpadu a exsudátu a bude zamedzovať presakovaniu a macerácii.
 

Spôsob účinku

Purilon gél hydratuje nekrotické tkanivo a z rany absorbuje prebytočný exsudát, chrasty a odpad.
 

Zloženie výrobku

Purilon gél sa skladá z čistenej vody, sodnej soli karboxymetylcelulózy a alginátu vápenatého. Purilon je veľmi šetrný produkt, pretože sa skladá z prírodných zložiek bez akýchkoľvek prísad.

Zatvoriť

Varianty produktu

Rozbaľte na zobrazenie všetkých variantov produktu

Zobraziť varianty produktu
Zatvoriť

Varianty produktu

Názov pomôcky Kód výrobku ŠUKL kód Počet jednotiek v balení
Purilon Gel, 15 g aplikátor 3900 A36627 10
Purilon Gel, 25 g aplikátor 3903 A36628 10
Zatvoriť
Zobraziť plnú verziu