Informácie o produkte a zdroje

Popis produktu

Rozbaľte na zobrazenie popisu produktu

Zobraziť popis

Popis produktu


Použitie

Biatain Super sa môže použiť na liečbu celej škály secernujúcich rán, ako sú napríklad vredy predkolenia, dekubity, vredy na diabetickej nohe, popáleniny druhého stupňa, operačné rany a kožné odreniny. Biatain Super je vhodný na použitie v rámci kompresnej terapie.

Biatain Super je vysokoabsorpčný obväz s hydrokapilárnym účinkom, ktorý vytvára optimálne prostredie na vlhké hojenie rán v prípade secernujúcich rán.
 

Vhodný na masívne secernujúce rany.

Rýchla absorpcia, rozmiestnenie a záchyt exsudátu umožňujú plné využitie absorpčnej schopnosti s minimálnym rizikom macerácie a presakovania, a to aj v prípade masívne secernujúcich rán.
 

Optimálne prostredie na vlhké hojenie rán zabezpečuje rýchlejšie zhojenie.

Vložka s hydrokapilárnym účinkom rýchlo vertikálne absorbuje exsudát a horizontálne ho rozmiestni. Obväzy vytvárajú optimálne prostredie na vlhké hojenie rán zabezpečujúce rýchlejšie zhojenie.
 

Kompletný jednoducho použiteľný obväz

V porovnaní s inými vysokoabsorpčnými obväzmi je Biatain Super nákladovo efektívne riešenie bez nutnosti ďalších vrstiev prichádzajúcich do styku s ranou.
 

Spôsob účinku

Superabsorpčné častice absorbujú a zadržia vysoké množstvo exsudátu. Vlákna rozmiestnia exsudát po celej vložke, aby sa maximalizovala absorpcia. K vynikajúcim schopnostiam manažmentu exsudátu prispieva vysoká rýchlosť prenosu vlhkej pary.
 

Zloženie

Biatain Super sa skladá z vysokoabsorpčnej hydrokapilárnej vložky s polopriepustnou hornou vrstvou odolnou voči vode a baktériám, hydrokoloidnej časti na fixáciu a nelepivej vrstvy na mieste kontaktu s ranou.

Zatvoriť

Varianty produktu

Rozbaľte na zobrazenie všetkých variantov produktu

Zobraziť varianty produktu
Zatvoriť

Varianty produktu

Názov pomôcky Kód výrobku ŠUKL kód Počet jednotiek v balení
Biatain Super, samolepiaci 10x10 cm 4610 A64967 10
Biatain Super, samolepiaci 15x15 cm 4615 A64969 10
Biatain Super, samolepiaci 20x20 cm 4620 A64970 10
Zatvoriť

Alternatívy a príslušenstvo

Biatain Super, nelepivý hydrokapilárny obväz

Biatain Super, nelepivý hydrokapilárny obväz

Biatain ® Super, nelepivý – vynikajúca absorpcia pri masívne secernujúcich ranách. Vhodný na masívne secernujúce rany. Optimálne prostredie na vlhké hojenie rán zabezpečuje rýchlejšie zhojenie. Kompletný jednoducho použiteľný obväz.

Zobraziť Biatain Super, nelepivý hydrokapilárny obväz
Zobraziť plnú verziu