Návod na riešenie problémov

Nájdite rady a riešenia častých problémov, ako sú podtekanie alebo poranenie kože.

Návod na riešenie problémovNájdite rady a riešenia častých problémov, ako sú podtekanie alebo poranenie kože. Začnite s návodom
Návod na riešenie problémovNájdite rady a riešenia častých problémov, ako sú podtekanie alebo poranenie kože.

Ako si správne meniť stomickú pomôcku

Naučte sa ako správne postupovať pri výmene pomôcky, od odstránenia starej pomôcky, kontroly kože v okolí stómie, až po aplikáciu novej pomôcky.

Ako si správne meniť stomickú pomôckuNaučte sa ako správne postupovať pri výmene pomôcky, od odstránenia starej pomôcky, kontroly kože v okolí stómie, až po aplikáciu novej pomôcky. Zistiť viac
Ako si správne meniť stomickú pomôckuNaučte sa ako správne postupovať pri výmene pomôcky, od odstránenia starej pomôcky, kontroly kože v okolí stómie, až po aplikáciu novej pomôcky.

Telesné profily

Okolie vašej stómie sa môže časom meniť. Po operácii niekto schnudne, iný priberie. Skontrolujte váš telesný profil a nájdite vhodnú stomickú pomôcku pre vás.

Telesné profilyOkolie vašej stómie sa môže časom meniť. Po operácii niekto schnudne, iný priberie. Skontrolujte váš telesný profil a nájdite vhodnú stomickú pomôcku pre vás. Spustiť aplikáciu
Telesné profilyOkolie vašej stómie sa môže časom meniť. Po operácii niekto schnudne, iný priberie. Skontrolujte váš telesný profil a nájdite vhodnú stomickú pomôcku pre vás.

Ak máte stómiu, nie je nič neobvyklé, že sa stretnete s problémami, ako je podtekanie a podráždená pokožka.

Najčastejšie sa však dajú vyriešiť správnou aplikáciou pomôcky, použitím vhodného ochranného prostriedku alebo zmenou pomôcky.

Tri sebahodnotiace návody na tejto stránke vám pomôžu nájsť riešenie, ktoré je pre vás to pravé.

Zatvoriť

Bezplatné vzorky - bezplatné dodanie

Ďakujeme za objednanie vzoriek

Potvrdenie

Zobraziť plnú verziu